YKC Proje

Şirket Profili

Kırkyedi Yıllık Tecrübe

YKC proje sektöründe yenilikçi yaklaşımı ile kendini kanıtlamış, yurtiçi ve yurtdışında kısa sürede 1,5 milyon m² mimari projede, otel, konut, kooperatif ve kültür merkezlerinin, altyapı, üstyapı, zemin ve duvar kaplamaları, mobilya ve 3D uygulamalarını başarıyla tamamlanmıştır.

1965 yılında Ankara’da küçük bir atölye ile doğrama malzemeleri üretim ve satışına başlayan Yakıcı Ailesi, üç kuşaktır ticari hayatındaki istikrarlı duruşu ve kaliteli imalat ile sektörün önemli isimlerden olmuştur.

Grubumuza ait, toptan mobilya hırdavat malzemeleri sektöründe dağıtım lideri olan Uğurlu Hırdavat; güçlü sermayesi, disiplinli kurumsal yapısı, sürekliliği, kaliteli hizmet anlayışıyla YKC Proje ve Yakıcı Dış Ticaret’i meydana getirmiştir.

YKC proje sektöründe yenilikçi yaklaşımı ile kendini kanıtlamış, yurtiçi ve yurtdışında kısa sürede 1,5 milyon m² mimari projede, otel, konut, kooperatif ve kültür merkezlerinin, altyapı, üstyapı, zemin ve duvar kaplamaları, mobilya ve 3D uygulamalarını başarıyla tamamlamıştır.

YKC Proje sektöründe kısa sürede elde ettiği bu başarısını uluslararası proje teklifleri alarak güçlendirmiş, farklı iş kolları ile hizmet ağını çeşitlendirerek uluslararası şirketlerin tercih ettiği ve güvendiği firma haline gelmiştir.