YKC Proje

Mobilya

Mobilya

YKC Proje’nin rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayan en önemli fark, markanın tasarıma verdiği önemde saklıdır. Hedefimiz gelecekte mobilya sektöründe hiç olmadığı kadar özgür olmaktır.

Ürünlerin amaca ve fonksiyonelliğe uygun tasarlanması, fiyat ve kalite dengesinde cazip şartlar sunması en önemli hedeflerimiz arasındadır.

İyi üretimin temeli, geçen zamana ve değişen modaya rağmen daima güncel kalabilmektir. Tecrübeler, yaşanmış bilgi ve deneyimler, estetik anlayışla, sanatsal bir bakış açısıyla var olmadan ürüne yansımaz ve ürün kimliğini bulamaz.

Mobilyada tasarım, fonksiyonellik, rahatlık ve görsel beğeninin dışında bugünün teknolojisiyle ekonomik ve kaliteli ürün üretmek, yalın ve sade çizgilerin renkli ve desenli öğelerle birleşmesiyle ortaya çıkan tasarımlarda mobilyalar bir değil birçok amaca hizmet vermektedir.

YKC Proje, çözüm ortaklığı konusunda müşterilerinin taleplerini karşılamak amacıyla tüm birikimlerini tek bir çatı altında toplamış, çok adetli ürünlerin üretimini “tasarım, projelendirme, ithalat, üretim ve uygulama” süreçlerini hatasız şekilde koordine ederek eksiksiz teslim etmiştir.

Mimari çözüm üretmede ve iç dekorasyon tasarımı ve uygulamasında bugüne kadar izlediği çizginin temelindeki mükemmel kalite anlayışından hareketle, yatırımcılarının “çözüm ortağı” olmayı hedefler. Böyle bir çözüm ortaklığının “süreklilik” esasına dayandırılması gerektiğine inanır ve bunun için sunulacak hizmetlerin “komple çözüm” anlayışıyla bütünleştirilmesine önem verir.