YKC Proje

Duvar Kaplamaları


Farklı Çözümler


YKC Proje Günümüzde hızla yaygınlaşan 3 Boyutlu duvar kaplamaları ithalatı ile özel projelerde ferahlık ve şıklığı aynı anda sunmaktadır.


YKC Proje’nin İnşaat sektöründeki başlıca faaliyet alanları; toplu konutlar, toplu villa site inşaatı, hastane, otel, kongre merkezi, prefabrik yapılar şeklinde sıralanabilir.

Standartlara uygun ve kaliteli duvar kağıtları kullanılan mekana ferahlık katar, bakteri oluşumunu engeller ve duvardan kaynaklı çatlaklar, kırıklar gibi kusurları örter.Hedef


YKC Proje, kurumsal sorumluluk bilinci ile temsilcisi olduğu markalarını, dünyadaki en seçkin duvar kağıdı üreticileri arasından seçmektedir.

Çağdaş, yenilikçi, gerek tasarım gerek üretim yöntemleriyle sürekli kendini geliştiren, kaliteli ürünler ve düşük maliyet politikasıyla birçok projeye anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri takip ederken çevrecilikten ödün vermeyen, uzun süreli kullanımı hedefleyen duvar kağıdı ve duvar kaplama ürünleri, YKC Proje çatısı altında toplanmaya devam etmektedir.