YKC Proje

Dış Ticaret

İş Geliştirme


Orta Asya, Güney Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde artan ticaret hacmini göz önünde bulundurarak, buralardaki fırsatları değerlendirmek isteyen YKC Proje, bu pazarlarda yerini almayı hedeflemektedir.

YKC Proje; Güney Afrika, Azerbaycan, Cezayir, Kazakistan, Türkmenistan, Kore ve Çin gibi Bölgesel ve Küresel alanda yeni fırsatlara zemin hazırlayan ülkelerde yerleşik temsilcilikler ile bölgedeki gelişmeleri, yerinde ve zamanında analiz etmekte ve yatırım planları yapmaktadır.

Bununla birlikte gelişen ticari faaliyetler doğrultusunda ambalaj sektöründe de faaliyet gösteren YKC Proje, AR-GE çalışmaları sonucunda dünya patenti sadece firmamıza ait olan, aseptik ambalajlarda uygulanan süt, meyve suyu ve sıvı yağ ambalajları için KOLAY AKIŞ SİSTEMİ’ni üreterek ambalaj sektörüne yeni bir ürün kazandırmıştır.

Satış ve Pazarlama

YKC Proje, geliştirilen yeni iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, satışpazarlama ve uygulama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Dış yatırım; özellikli ihracatlar, ürün ithalatları, dağıtım kanalları oluşturulması, süreç ve maliyet yönetim hizmetleri şeklindedir.

YKC Proje, faaliyette bulunduğu ülke piyasaları dışında merkezi satın alma yolu ile mal ithalatı ve uygulama hizmeti tedarik eden konumundadır.

Satış ve Pazarlama İş birimimizin hizmet verdiği başlıca sektörler ise şunlardır:

  • İnşaat Malzemeleri ithalatı ve uygulaması
  • Duvar Kaplamaları ithalatı ve uygulaması
  • Zemin Kaplamaları ithalatı ve uygulaması
  • Hareketli Mobilya üretimi, ithalatı ve uygulaması
  • Sabit mobilya üretimi, ithalatı ve uygulaması
  • Ambalaj ürünleri üretimi ve arge